O NÁS

Jsme Chrudimáci. Máme společný cíl. Chceme přátelskou radnici a město, ve kterém nás všechny baví žít.

Naše kandidátka si dala za cíl soustředit se na opravu a čistotu veřejných prostranství, zodpovědné hospodaření, bezpečnost ve městě nebo na dostupnou zdravotní péči v Chrudimi. Představili jsme konkrétní řešení, jak zlepšit život ve městě.

Díky vaší podpoře jsme získali ve volbách do zastupitelstva Chrudimi čtyři mandáty a 13,7 % hlasů

spolecna-uprava3_edited.jpg
ZASTUPITELÉ
lichtenberg-smich.jpg

PETR LICHTENBERG

zastupitel Chrudimi

Narodil se roku 1959 v Chrudimi, vyrůstal v nedalekých Bítovanech. Pracuje jako technicko-ekonomický pracovník. Do zastupitelstva byl zvolen v roce 2010 díky preferencím, v roce 2014 a 2018 mandát obhájil. V posledních volbách stál v čele Chrudimáků.

vladka-tvar.jpg

VLAĎKA MICHALOVÁ

zastupitelka Chrudimi

Narodila se v Chrudimi, kde stále žije. Také zde vystudovala Střední zdravotnickou školu. Je vdaná, se svým manželem, praktickým lékařem provozuje v současnosti rodinnou ordinaci v Chroustovicích a v Chrudimi. Do zastupitelstva byla zvolena v roce 2010 za TOP 09 a v roce 2018 za Chrudimáky. 

zastupitele_edited_edited_edited.jpg

JAN HAASE

zastupitel Chrudimi

Jako lékař provozuje privátní chirurgickou ambulanci v Chrudimi. Za Chrudimáky kandidoval v roce 2018 jako nestraník a byl zvolen do zastupitelstva díky preferenčním hlasům. 

8S3A6791_edited.jpg

JOSEF KÁLES

zastupitel Chrudimi

Živí se tím, že radí společnostem, jak komunikovat se svými zákazníky a píše texty. V roce 2014 byl zvolen do zastupitelstva za Svobodné a v roce 2018 svůj mandát obhájil za Chrudimáky.